Čelsi nastavlja niz pobeda: Četa Grema Potera nadigrala Lester za nova tri boda!

Hot sport 11.03.2023  |  Jovan Jovanović

Odlične utakmice u Premijer ligi Fudbaleri Čelsija su opravdali ulogu favorita pošto su na gostovanju ekipi Lestera upisali pobedu od 1:3 u okviru 27. kola engleske Premijer lige.

Od samog početak je četa Grema Potera diktirala tempo, a prvi pogodak postiže Ben Čilvel u 11. minutu meča čime donosi prednost svom timu. Uprsko boljoj igri gostiju Lester je imao spreman odgovor, pa u 39. minutu poravnanje rezultata donosi Daka. Čelsi nije hteo da na odmor ode sa nerešenim ishodom, a za to se postarao Haverc koji trese mrežu domaćina u šestom minutu nadoknade. Do kraja meča je viđen još samo jedan pogodak, a strelac za „plavce“ u 78. minutu je