(Poluvreme) zvezda ima velikih +14: Fakundo Kampaco briljira sa 21 poenom, Lesor 5/11 sa linije penala!

Hot sport 13.03.2023  |  Dimitrije Igić

„Crveno-beli“ mnogo bolji rival u prvom poluvremenu Košarkaši Crvene zvezde i Partizana sastaju se večeras u okviru 21. kola regionalne ABA lige.

Domaćini su „crno-beli“ a meč se igra u beogradskoj Areni. Partizan je trenutno na vrhu sa skorom 18-2, dok je aktuelni šampion Jadrana na 2. mestu sa skorom 17-2 i utakmicom manje. Partizan dočekuje ovaj derbi u boljem raspoloženju, pošto su slavili na 3 od poslednja 4 meča a jedini poraz doživeli su u Evroligi od Olimpije u Milanu. Bez obzira na poraz izabranici Željka Obradovića imaju pozitivan skor (15-13) i blizu su odlaska u Top 8 fazu. „Crveno-beli“ su u