Rukometaši Radničkog pretrpeli poraz u Zrenjaninu

InfoKG 16.03.2023  |  InfoKG

Rukometaši Radničkog su u okviru 19. kola Arkus lige poraženi na gostujućem terenu u Zrenjaninu od domaćina, ekipe Proletera rezultatom 36:28, poluvreme 16:17 i tako se i nakon ove runde šampionata nalaze na šestom mestu sa 22 boda.

Da će susret sa Zrenjanincima biti težak i neizvestan se znalo i pre početka, jer se domaćin nalazi u nezavidnoj situaciji na tabeli i do kraja prvenstva svaki bod im može biti presudan. Radnički je bolje otvorio utakmicu i brzo došao do početnog vođstva (0:2, 2.min), međutim domaćin se budi, dolazi do izjednačenja i do 6. minuta održava egal. Gosti u tim trnucima ubacuju u viši stepen prenosa i dolaze do solidnih 3 gola vođstva u ranoj fazi utakmice (5:8, 10.min),