Hrabra Zvezda pala u Kataloniji: Barselona strepela do poslednjeg minuta! Kampacov ples nedovoljan za čudo u "Blaugrani"

Večernje novosti 17.03.2023  |  Novosti online

KOŠARKAŠI Crvene zvezde poraženi su u 29. kolu najelitnijeg evropskog takmičenja. Tim sa Malog Kalemegdana pokazao je zube timu iz vrha Evrolige, imao aktivan rezultat sve do poslednjeg minuta, ali je na kraju moćna Barselona uspela da dođe do trijumfa rezultatom 85:79.

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović Uprkos tome što su mnogi već otpisali Crvenu zvezdu iz trke za top 8 nakon onog tragičnog poraza u Atini od Panatinaikosa, igrala je Zvezda ove večeri kao da joj je život zavisio od utakmice u Kataloniji Ekstremno borbeni izabranici Duška Ivanovića, voljni momenat na visokom nivou, presing po čitavom terenu, a Zvezda do sredine druge četvrtine sve vreme diše za vratom košarkaškom gigantu. Konstantnu razliku od 4 do 10