Krcata hala u Subotici videla veliku pobedu u derbiju: Zlatibor "pao" posle drame sa Spartakom

Telegraf 20.03.2023  |  Telegraf.rs

Košarkaši Spartaka iz Subotice pobedili su ekipu Zlatibora 92:91 u 26. kolu Košarkaške lige Srbije u krcatoj Hali sportova.

Od starta meča, gostu su imali vođstvo i bili bolji rival na terenu. Ipak, do poluvremena, posle 35:28, usledila je strašna četvrtina koju je domaćin dobio sa 28:10. U nastavku, usledio je odgovor Zlatibora koji je posle odmora zaigrao mnogo bolje i tako vrati potpuno neizvesnost u meč. U poslednjih deset minuta ušlo se sa rezultatom 72:70, a posle velike borbe, nalet gostiju izdržali su košarkaši Spartaka za konačnih 92:91. U domaćoj ekipi istakli su se Aleksandar