EP U17 (kval) - Belorusi šokirali Srbiju!

Sportske.net 22.03.2023  |  Sportske.net

Kadetska reprezentacija Srbije, igrači do 17 godina, poražena je od Belorusije u Staroj Pazovi rezultatom 2:1 u meču prvog kola Prve grupe poskednjeg kruga kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. "Orlići" su dobro započeli utakmicu i poveli golom defanzivca Davida Đurića u 13. minutu.

Ipak, uspeli su gosti da izjednače do kraja prvog dela. Igrao se prvi minut nadokndade vremena kada je Pavel Apiatsionak poravnao rezultat. Gosti su stigli šest minuta pre kraja susreta stigli do potpunog preokreta, pobedonosni pogodak za Belorusiju postigao je Ruslan Mialkovski. Pored Srbije i Belorusiji u ovoj grupi nalaze se još reprezenetacije Bosne i Hercegovine i Izraela, a plasman na EURO izboriće samo prvoplasirana slekecija. Naša reprezentacija naredni meč