Noć u znaku Srbije, Jokić u Vašingtonu kao u domovini, pred najboljim navijačima na svetu!

Sportske.net 23.03.2023  |  Sportske.net

Tokom večeri na utakmici u prestonici održano je tradicionalno veče srpskog nasleđa, a posle spleta naših igara pojavio se Srbin koji najboljeg igra košarku, Nikola Jokić.

On je sa 31 poenom i 12 skokova, 7 asistencija, 3 ukradene lopte vodio Nagetse do treće pobede u pet mečeva turneje. Počelo je porazom u Kanadi, ali se tim iz Kolorada stabilizovao i sada im ostaje da sačuvaju prvo mesto Zapada do kraja. Porter Džunior je dodao 21 koš, Marej 17, na drugoj strani Porzingis 25, Deni Avdija 16. Domaćima je nedostajao povređeni Bredli Bil, držali su se do poluvremena, ali je u trećoj četvrtini serijom 39:16 Denver napravio odlučujuću