Selektor crne gore našao alibi U sudiji: "Simpatično je da Francuz treći put čini ovakve stvari"

Večernje novosti 28.03.2023  |  Novosti online

FUDBALSKA reprezentacija Srbije savladala je večeras Crnu Goru u Podgorici 2:0 (0:0) u utakmici drugog kola G grupe kvalifikacija za EURO 2024. godine. Nakon meča novinarima se obratio i selektor poraženog tima Miodrag Radulović.

Foto: N.Paraušić Bez želje da imenuje, oštricu kritike usmerio je ka glavnom sudiji Klementu Turpanu. - Posle ovakve utakmice i ovakve naše igre, rezultat 0:2 je u najmanju ruku nerealan. Odigrali smo 45 izvanrednih minuta, taktički besprekornih, imali dve šanse i već tada sam se pribojavao starog fudbalskog pravila da ćemo biti kažnjeni kad ne iskoristimo prilike - započeo je odmah posle meča Crna Gora - Srbija, a prenele podgoričke Vijesti. - U drugom poluvremenu