POLUVREME - Mladost GAT po receptu iz Humske, VAR spasava Zvezdu, Lalatović besan!

Sportske.net 01.04.2023  |  Sportske.net

Završeno je prvo poluvreme na ''Rajku Mitiću'', Crvena zvezda - Mladost GAT 1:2! Mladost je povela u 11. minutu meča golom Vidakova.

Sve se dogodilo nedugo posle prilike Ivanića na drugoj strani. Akcija Mladosti tekla je po desnoj strani, na kraju Janković se majstorskom varkom oslobađa Dragovića koji je uklizao u prazno, a onda asistencija u peterac gde je sve pravovremeno ispratio Vidakov i samo prosledio loptu u nebranjenu mrežu - 0:1. Samo tri minuta kasnije Mladost je mogla i do drugog gola. Ovoga puta nekadašnji fudbaler Partizana Saša Marković sa ivice kaznenog prostora, iskosa sa leve