Kakva ludnica u italijanskom derbiju Milinković-Savić majstorijom doneo prednost Laciju, a onda je Juventus momentalno uzvratio (video)

Alo 08.04.2023
Kakva ludnica u italijanskom derbiju Milinković-Savić majstorijom doneo prednost Laciju, a onda je Juventus momentalno…

Veoma uzbudljivo prvo poluvreme

U derbiju 29. kola Serije A sastaju se Lacio i Juventus. Posle prvih 45 minuta rezultat je 1:1, a finiš prvog dela bio je veoma uzbudljiv. Domaćin je poveo u 38. minutu novim sjajnim golom Sergeja Milinkovića-Savića. Dobio je vazdušni duel srpski fudbaler protiv Aleksa Sandra, kada je prihvatio loptu ostao je sam ispred gola Juventusa, i onda mu nije bilo teško da savlada Vojčeka Ščesnog. Sergej Milinkovic Savic scores at the Olimpico vs Juventus. Lazio lead 1-0.