Ovaj snimak ćete gledati više puta! Kakva golčina Sona, fudbaler Totenhema očarao ceo svet novom majstorijom! Video

Kurir 08.04.2023

Totenhem je danas na svom terenu pobedio Brajton sa 2:1 u okviru 30. kola Premijer lige.

Hjun Min Son je doveo domaću ekipu u vođstvo u 10. minutu, da bi sedam minuta kasnije zbog igranja rukom bio poništen pogodak igrača Brajtona Kaoru Mitome. Brzonogi fudbaler je postigao fenomenalan gol nekih 20-ak metara i ponovo podsetio na onog igrača iz najboljih dana. This view of Son’s 100th Premier League goal 🔥 pic.twitter.com/e8NGmPZNgX — The Spurs Web (@thespursweb) April 8, 2023 Gosti su do izjednačenja došli u 34. minutu golom Luisa Danka, a u nastavku