Unikatni trkači: Zrenjaninac Dejan Vukonjanski u ekipi koja je osvojila prvo mesto u Arilju

Zrenjaninski 10.04.2023

Trka sa preprekama „Rzav Challenge 2023“ održana je u nedelju u Arilju, a Dejan Vukonjanski iz Zrenjanina bio je član ekipe „Unikatni trkači“ koja je na ovom takmičenju osvojila prvo mesto.

Na OCR nadmetanju učestvovalo je više od 280 trkača iz cele Srbije i inostranstva. Učesnici su mogli da se prijave za trke na stazama od sedam ili 15 kilometara. Zrenjaninac Dejan Vukonjanski, koji je učestvovao u trci na 15km, u pojedinačnom plasmanu je zauzeo 11. mesto sa vremenom 1:21:24. Dejan je ujedno bio član ekipe „Unikatni trkači“ koja je, u ekipnom plasmanu, zauzela prvo mesto. Članovi ovog tima popeli se na pobedničko postolje, podigavši pehar među