Atlanta i LA Lejkersi u plej-ofu NBA lige, Bogdanović postigao 14 poena za Hokse

Dnevnik 12.04.2023  |  Tanjug

MAJAMI: Košarkaši Atlante plasirali su se u plej-of NBA lige, pošto su noćas u gostima pobedili Majami rezultatom 116:105.

Atlanta je već u prvom poluvremenu stekla dvocifrenu prednost, a Hoksi su u jednom trenutku imali i plus 24 (63:39). Domaći košarkaši su u trećoj četvrtini smanjili prednost gostiju na minus pet, ali je Atlanta uspela da odbije nalet igrača Majamija i zasluženo je stigla do pobede. Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Tre Jang sa 25 poena, dok je Dedžonte Marej ubacio 18. Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović je za nešto više od 26 minuta na terenu postigao 14 poena