Unionu nije pomogla ni "lepotica" Juranovića, Mašović i drugovi preživeli Berlin!

Sportske.net 16.04.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Uniona remizirali su u Berlinu sa Bohumom 1:1 u okviru 28. kola nemačke Bundeslige.

Nešto konkretniju igru u prvom poluvremenu domaćin je krunisao odličnim pogotkom, igrao se drugi minut nadoknade kada je Josip Juranović iz slobodnog udarca sa oko 25 metara savladao nemoćnog Rimana. Ekipa za koju je nastupio i reprezentativac Srbije Erhan Mašović nije odustala, pa je posle perioda bolje igre u drugom poluvremenu brzo stigla i do izjednačenja. Sudija Štiler je posle grubog prekršaja Laidunija dosudio penal, a siguran sa bele tačke u 55. minutu bio