Agonija se nastavlja Stankovićeva Sampdorija tone ka Seriji b, navijači napravili haos

Alo 22.04.2023

Fudbaleri Sampdorije remizirali su na svom terenu sa Specijom - 1:1, u 31. kolu Serije A

Ekipu Sampdorije odavno već samo teorija ostavlja u trci za opstanak u Seriji A, a posle slabih rezultata i protiv glavnih konkurenata, još je jasnije da ekipi Dejana Stankovića sledi selidba u niži rang. Sampdorija je povela u 23. minutu meča, kada je Auđelo izve korner, a Amion najbolje reagovao pred golom gostiju i poslao loptu u mrežu - 1:0. Ovo vođstvo domaći su zadržali do kraja prvog poluvremena, a početak drugog je obeležio protest navijača Sampdorije,