Fudbal: „Golubice“ slavile protiv TSC-a, Spartak DOO bolji od Vojvodine

Subotica.com 01.05.2023  |  Subotica.com

Uspešan vikend za subotički ženski fudbal. U pohodu ka novoj tituli prvaka Spartak je sa 4:0 slavio protiv TSC-a u Kanjiži, dok je kartu za opstanak u eliti Spartak DOO tražio protiv Vojvodine na domaćem terenu i upisao pobedu od 3:1.

U drugom kolu plejofa Spartak je na gostovanju ubedljiv bio protiv TSC-a. Tim Borisao Arsića tokom svih 90. Minuta diktirao je ritam. Do vođstva je došao u završnici prvog dela, a u nastavku sa još tri pogotka potvrdio odličnu igru. Posle nekoliko propuštenih šansi „golubice“ su u finišu prvog dela stekle prednost. Na sjajnu asistenciji Tijane Filipović, Živana Stupar je bila precizna-0:1. U drugom poluvremenu nastavlie su Subotičanke u istom ritmu. Živana Stupar