Šoutajm! Voriorsi se nisu "pojavili" na duelu sa Lejkersima!

Sportske.net 07.05.2023  |  Sportske.net

Navijači su bili zapanjeni, Lebron nije uzeo nijedan šut u prvoj četvrtini treće utakmice u svom rekordnom 275. nastupu u plej-ofu, ali kako je meč odmicao bilo je jasno da je otvaranje samo zagrevanje za domaće koji su bukvalno pregazili šampiona.

Entoni Dejvis je završio sa 25 poena i 13 skokova, Džejms je završio sa 21 poenom, po osam asistencija i skokova, na kraju +30 za Lejkerse, 127:97, prednost je rasla tokom meča. D'Anđelo Rasel u svom najboljem izdanju, pogodio je pet trojki, 21 poen, odigrao strašnu odbranu kao i čitav tim, Voriorsi nisu imali šansu. Gosti su izgubili drugu i treću četvrtinu 63:38, napravili su 19 grešaka. Kartije je ubacio 23 poena, Vigins 16, Tompson 15, uz očajne procenete,