SMEDEREVCI SAČUVALI TRADICIJU NEPOBEDIVOSTI PROTIV BUDUĆNOST KRUŠIKA I ODNELI CEO PLEN SA PEĆINE

Valjevska posla 15.05.2023

Prvoplasirana ekipa na tabeli Srpske lige Zapad, Smederevo 1924, je odnela sva tri boda sa “Pećine” nakon što je u 26. kolu savladala Budućnost Krušik 2-0 (2-0).

Zaslužena pobeda gostiju koji su iskoristili greške Valjevaca i sa dva gola u prvih 45 minuta završili ceo posao. Interesantno je da Budućnost Krušik punih osam godina ne zna za pobedu nad Smederevcima. Poslednji put je valjevski srpskoligaš porazio rivala iz grada Đurđa Brankovića još 30. maja 2015. godine. Savković šutira preko gola Budućnost Krušika u 15. minutu pored Martinovića i Đorđevića (19) / Foto: Sreten Pantelić Nesigurna odbrana domaćina je već u 10.