Srpski fudbal strepi od novog skandala: Meč u Novom Sadu kreće od 0:0, šta će reći Čukarički...

Večernje novosti 18.05.2023  |  Novosti online

Vojvodina i Čukarički igraće novu utakmicu u četvrtak, od 15 časova, zvanično je objavio novosadski klub.

Foto: Printskrin Youtube/ Arena Sport TV Podsećanja radi, juče je meč polufinala Kupa Srbije između Novosađana i brđana prekinut zbog jakog vremena, a u tom momentu rezultat je bio 2:0 za gostujući tim, dok je sudija poslao igrače u svlačionicu u 37. minutu. Pokušali su da nastave meč, izašao je sudija sa kapitenima na teren 20 minuta kasnije, ali apsolutno nisu postojali uslovi za nastavak utakmice, koja je pomerena za danas. Propozicije Kupa Srbije za aktuelnu