Džejmi još uvek u bolnici! Svi čekaju da čuju novosti o njegovom zdravstvenom stanju, a one nikako da stignu: Fanovi zabrinuti!
Kurir 19.05.2023
![Džejmi još uvek u bolnici! Svi čekaju da čuju novosti o njegovom zdravstvenom stanju, a one nikako da stignu: Fanovi…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Glumac i komičar Džejmi Foks (55) je pre nedelju dana završio u bolnici zbog nepoznatih zdravstvenih problema.
Obožavaoci su izrazili zabrinutost jer se niko od njegove porodice od tada nije javio, piše Dejli mejl. Nema mnogo informacija o glumčevom zdravstvenom stanju, neki izvori tvrde da je sve u redu, da samo radi testove, a neki da se 'porodica nada najboljem, ali su zabrinuti'. - Cenim svu ljubav!!! Osećam se blagosloveno! - pisalo je na njegovom Instagram profilu prošle nedelje, ali pratiocima nije jasno da li je ovu poruku napisao sam Foks ili njegova porodica.