Tužan kraj naših fudbalera: Srbija zaustavljena u četvrtfinalu EP! Orlići dominirali, Poljaci ih šokirali iz prekida

Kurir 27.05.2023

Kadetska reprezentacija Srbije na tužan način završila je učešće na Evropskom prvenstvu u Mađarskoj.

Orlići su poraženi od Poljske rezultatom 3:2 u četvrtfinalu, a gol za pobedu postigao je Rejčik iz slobodnog udarca u 89. minutu. Nije bilo lako ekipi Aleksandra Lukovića da se vrati u igru nakon početnog šoka i pogotka primljenog već u četvrtom minutu. Tada je strelac bio Kržizanovski, koji se našao na pravom mestu da uhvati odbitak i loptu prosledi u gol. Delovalo je da je Poljska opasniji tim i nakon tog pogotka, a nekoliko puta je zapretila našem timu. Ipak, na