Kako ovi u Srbiji tuku, to nema kod nas! Norvežani priznali u Novom Sadu: Pregaženi smo!

Mondo 28.05.2023  |  Nikola Lalović

Norveški Nerbo je kao branilac evropskog trofeja stigao u Novi Sad, a i Srbije se vraća pognute glave posle jako teškog poraza od Vojvodine.

Norveški Nerbo je kao branilac evropskog trofeja stigao u Novi Sad, a i Srbije se vraća pognute glave posle jako teškog poraza od Vojvodine. Norveški Nerbo stigao je u Novi Sad da proba da odbrani titulu osvojenu prošle godine u EHF kupu, a sada je sve izvesnije da se to neće desiti! Izgubili su prvi meč sa 30:23 protiv srpskog tima, a u prvom poluvremenu su postigli samo osam golova. Za prvih 20 minuta pivoti i bekovi Nerba nisu dali Vojvodini nijedan gol, što je