"Poklon" navijačima za 100 godina: Radnički se obrukao u baražu, Nišlije pred ispadanjem iz Superlige

Večernje novosti 31.05.2023  |  A. I.

FUDBALSKI klub Radnički proslavio je 100 godina postojanja 24. aprila, a nešto više od mesec dana kasnije Radnički je na dobrom putu da se preseli u Prvu ligu Srbije.

FOTO: A.Ilic U prvom meču baraža Mocart bet Superlige Srbije Radnički iz Niša gostovao je Inđiji. Zeleni su pokazali više, te Radnički savladali rezultatom 3:1. Rešio je domaćin pitanje pobednika nakon 22 minuta. Dragan Radosavljević je golom u 7. minutu načeo Nišlije, a Slaviša Stojanović u 22. minutu doneo pobedu od 3:0 prvoligašu iz Inđije. Devet minuta pred kraj meča, nekadašnji fudbaler Nišlija Slaviša Stojanović je nakon haotične reakcije odbane uspeo da