Jedanaest odličja za pirotske džudiste na „Kupu Cara Konstantina“ u Nišu

Jugmedia 04.06.2023  |  Zoran Panić

Članovi Džudo kluba Ipon 010 iz Pirota Luka Golubović i Janko Potić osvojili su zlatne medalje, a Mia Nikolić, Katarina Nacić, Tara Krstić, Miloš Panić, Ognjen Veljić, Mihajlo Nešić i Kostadin Kostić osvojili su bronzana odličja na međunarodnom turniru „Kup Cara Konstantina“ koji je juče održan u Nišu, saopšteno je iz Kluba.

Dodaje se da je na turniru nastupilo sedamnaestoro džudista kluba „Ipon 010“ u kategorijama poletarci, mlađi i stariji dečaci i devojčice. Ekipu su predvodili treneri Marko Cenić i Danilo Drašković. „Nastavili smo sa dobrim rezultatima na velikim takmičenjima. Zadovoljan sam uspehom naših džudista i ponosan zbog činjenice da smo mnogo napredovali u odnosu na prošlu godinu, kada smo na ovom turniru osvojili samo četiri medalje. Uspeh je mogao da bude i bolji, ali je