Mladi fudbaleri BSK pregazili Vlasinu, nestvaran preokret pionira

Bujanovačke 06.06.2023

Bujanovac, 6. jun 2023. – Mladi fudbaleri FK BSK Bujanovac, rezultatima 1:3 i 4:6, ostvarili su duplu pobedu u 32. kolu RIS lige na gostovanju protiv Vlasine u nedelju. -Petlići su bez mnogo problema pokazali kvalitet i od starta utakmice kontrolisali dešavanja na terenu.

Posle velike prednosti od tri gola na poluvremenu, rutinski su priveli utakmicu kraju, ostvarivši rezultat od 1:3 – kažu u klubu. Za razliku od njih, Pioniri su na nestvaran način došli do velika 3 boda. -Sredinom prvog poluvremena naši dečaci su imali čak četiri gola zaostatka (4:0 za domaćina) a onda je usledilo budjenje i veliki preokret za konačnih 4:6! – dodaju iz kluba. Dečaci su još jednom pokazali da je pred njima sveta fudbalska karijera. -Bravo dečaci,