„Šta se s nama desilo, gde smo otišli kao ljudi“: Željko Obradović o događajima pre meča koji košarku bacaju u drugi plan

Danas 21.06.2023  |  Beta
„Šta se s nama desilo, gde smo otišli kao ljudi“: Željko Obradović o događajima pre meča koji košarku bacaju u drugi…

Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je u utorak da je njegova ekipa protiv Crvene zvezde odigrala jednu od najlošijih utakmica i zamolio pristalice crno-belih da u odlučujućem meču finala ABA lige fer i sportski navijaju. „Bili smo strašno nervozni u prvom poluvremenu, odigrali smo jednu od najgorih utakmica.

U drugom poluvremenu, zahvaljujući velikom broju izmena koje sam morao da pravim, uspeli smo da se vratimo i na kraju smo imali lepu priliku da stignemo“, rekao je Obradović na konferenciji za novinare. Košarkaši Partizana poraženi su na gostovanju u hali „Aleksandar Nikolić“ od Crvene zvezde sa 68:56, čime su crveno-beli izjednačili na 2:2 u finalnoj seriji ABA lige. Trener Partizana prokomentarisao je ubacivanje predmeta na teren i vređanje od strane navijača