Rihanna osvežila trend iz devedesetih: Gotička šminka usana sa dodirom glamura
Lepota i zdravlje 29.06.2023
![Rihanna osvežila trend iz devedesetih: Gotička šminka usana sa dodirom glamura](https://nstatic.net/img/logo/s/lepota-i-zdravlje.png)
Naomi Campbell postala majka po drugi put. Manekenka, koja ima 53. godine, otkrila je juče da je dobila drugo dete, ovog puta sina. "Najslađi m... Dolazak leta zahteva i promenu stila oblačenja. Mnoge dame se odlučuju za prozračniju odeću koja ume da bude veoma šik. Ovo su najbolje obučene sve... Amal Clooney je zaista uzor - inteligentna advokatica koja rešava goruća svetska pitanja. Ali, ovoga puta održala nam je lekciju iz mode zvanu: let... Gde god bila i šta god radila, Beyonce ne zaboravlja rođendan
Gde god da se nalazi i šta god da radi Rihanna uvek izgleda savršeno! Njen glamur, kosa, mejkap i stil su uvek savršeni. I to je ono po čemu je Rihanna prepoznatljiva. A sada je sve to začinila gotička šminka usana. Објава коју дели Priscilla Ono (@priscillaono) Tagovi: