LŠ (kval) - Kovačević sačuvao minimalac protiv Flore, Olimpija slavila u Ljubljani

Sportske.net 11.07.2023  |  Sportske.net

Prvak Slovenije Olimpija slavila je u Ljubljani protiv letonske Valmijere rezultatom 2:1.

Domaćin je poveo u 42. minutu golom Mustafe Nukića, da bi u 74. Rui Pedro udvostručio prednost rivala. Poraz Valmijere umanjio je Meisa Diop u 87. minutu susreta. Rakov je u Poljskoj minimalnim rezultatom savladao Floru iz Estonije, a jedini pogodak na meču bilo je delo Vladislava Kočergina u 54. minutu. Svoju mrežu je mirnom sačuvao potencijalni reprezentativac Srbije Vladan Kovačević. Susret između Hamruna i Makabija Haife na Malti koji je počeo takođe od 20