Junajted pokazao moć protiv Arsenala, - "Crveni đavoli" pobedili, ali su morali da se igraju penali!

Sportske.net 23.07.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Arsenal sa 2:0 u prijateljskom meču odigranom u Njujorku na stadionu "Metlajf", domu NFL ekipa Njujork Džetsa i Džajantsa.

Junajted je do pobede predvodio novi kapiten Bruno Fernandeš koji je postigao vodeći gol u 30. minut posle sjajnog udarca sa ivice kaznenog prostora. Samo sedam minuta kasnije Džejdon Sančo je duplirao prednost Junajteda i postavio konačan rezultat na utakmici, ili barem u njenom "regularnom" toku. Zanimljivo, iako je tim menadžera Erika Ten Haga posle 90 minuta slavio sa 2:0, po završetku meča izvodili su se penali, jer je taj scenario bio unapred dogovoren. I tu