Derbi u Topoli opravdao sva očekivanja: Kiša golova, dva promašena penala i pogodak TSC-a u dubokoj nadoknadi za 3:3!

Euronews 29.07.2023  |  Autor: Euronews

Ako se po jutru dan poznaje, očekuje nas uzbudljiva sezona u MozzartBet Superligi.

Posle zanimljivih utakmica na Banovom Brdu i Subotici, drama nije izostala danas ni u Bačkoj Topoli, gde je TSC golom Nemanje Stojića stigao do boda protiv Partizana i to na spektakularan način u dubokoj nadoknadi - 3:3 (2:2). Za razliku od uvodnog dela prvog poluvremena, Partizan je pokazao daleko bolju sliku u drugih 45 minuta. Uprkos poništenom golu Momira Ilića i promašenom penalu Bibarsa Natha, uspeo je da se konsoliduje na terenu i dođe do novog preokreta