UŽIVO - Partizanov maler za malerom, niz spornih situacija, a onda Saldanja postiže debitantski gol!

Sportske.net 29.07.2023  |  Sportske.net

Mnogo uzbuđenja i sadržaja večeras na TSC Areni u Bačkoj Topoli, a ovde ćemo se zadržati na periodu od samog kraja prvog i nekoliko minuta drugog poluvremena, kada je Partizan doživeo maler za malerom.

Tek što su crno-beli napravili preokret, poveli sa 2:1, Kanute je skrivio penal nad Stanićem, i to petnaestak sekundi pošto je isteklo dva minuta nadoknade vremena. Sudija Mitić je ipak pokazao na belu tačku pre nego što se završi poluvreme, a Đakovac je sa bele tačke savladao golmana Stevanovića. To je bio tek početak serije pehova za ekipu Partizana. Posle osam minuta igre u drugom poluvremenu, strelac drugog gola za Partizan Kristijan Belić se požalio na bolove