Neuspešan start “crvenih”, Pazarcima pripala premijerna bitka na “Džazkoin areni” (VIDEO)

InfoKG 31.07.2023  |  InfoKG

Novu sezonu u Mozzart Bet Super ligi Srbije fudbaleri Radničkog 1923 započeli su neslavno, porazom na gostovanju ekipi Novog Pazara – 0:2 (0:0).

Duel na praznoj “Džazkoin areni” obeležio je Nikola Karaklajić, koji je samo tri minuta po ulasku u igru pronašao način da matira Stojana Lekovića, da bi potom pravovremenom asistencijom kumovao drugom pogotku pazarskih “plavih” u poslednjim minutima sudijske nadoknade vremena. Kakva neverovatna koincidencija. Krajem aprila kragujevački superligaš savladao je Novi Pazar na “Džazkoin areni” u utakmici treće runde plej-ofa pogotkom Luke Zorića u 68. minutu, a u prvoj