Rakov pobedio Aris iz Limasola, remi Kopenhagena i Sparte u kvalifikacijama za LŠ

Novi magazin 08.08.2023  |  Beta

Fudbaleri Rakova pobedili su večeras u poljskoj Čenstohovi ekipu Arisa iz Limasola sa 2:1, u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Poljski prvak je poveo u sedmom minutu golom Vladislava Kočergina, da bi rezultat povećao Fabijan Pjasecki u 63. minutu sa penala. Jedini gol za kiparski tim postigao je Mihlali Majambela u 89. minutu. Revanš je na programu za sedam dana na Kipru. Kopenhagen i Sparta iz Praga odigrali su večeras u Danskoj nerešeno 0:0. Revanš se igra u Pragu za nedelju dana. Pobednici ovih dvomeča igraju međusobno u plej-ofu za Ligu šampiona, dok poraženi idu u plej-of za Ligu