Kakav zaljubljenik u svoj posao: Barak Bahar gledao meč OFK Beograda i imao je šta i da vidi

Večernje novosti 13.08.2023  |  Novosti online

Fudbaleri OFK Beograda ubedljivo su pobedili Metalac iz Gornjeg Milanovca rezultatom 4:1, a duel je sa tribina posmatrao i trener Crvene zvezde Barak Bahar.

FK Crvena zvezda Metalac je u ovom meču prvi došao do vođstva, poveli su golom Bojana Aleksića gosti u 20. minutu. Međutim, da bude drugačije pobrinuo se sjajni Aleksandar Kahvić. On je prvo pogodio u 36. minutu i odveo svoju ekipu sa nerešenim rezultatom na poluvreme. Postigao je pogodak i u 51. minutu kada je doneo potpuni preokret "Romantičarima", a u 65. minutu bilo je već 3:1. Tada se u strelce upisao Nikolić. Konačnih 4:1 postavio je Kahvić svojim trećim