Ronaldov tim rastužio Srbe! Čudesnim preokretom Al Nasr izborio grupnu fazu azijske Lige šampiona: Izbacili ekipu Marka Nikolića

Kurir 23.08.2023
Ronaldov tim rastužio Srbe! Čudesnim preokretom Al Nasr izborio grupnu fazu azijske Lige šampiona: Izbacili ekipu Marka…

Fudbaleri Al Nasra izborili su mesto u grupnoj fazi azijske Lige šampiona, pošto su u spektakularnom meču posle preokreta savladali Šabab Al Ahli 4:2 koji sa klupe predvodi srpski trener Marko Nikolić.

Ekipa za koju nastupaju Luka Milivojević i Bogdan Planić imala je prednost od 2:1 do 88. minuta utakmice, a onda je usledio neverovatan preokret Ronaldovog tima. Al Nasr je na svom terenu poveo golom Taliska u 11. minutu, a već u 18. Algasani je doneo izjednačenje ekipi iz Dubaija. Početkom drugog poluvremena isti igrač režirao je preokret gostiju. Taman kada se činilo da će Šabab Al Ahli sačuvati prednost i izboriti plasman u grupnu fazu elitnog takmičenja,