Milutinov srećan posle pobede: „Radili smo 40 minuta šta smo zacrtali, imamo još mnogo do cilja“

Nova 26.08.2023  |  Autor: Nebojša Todorović

Srpski košarkaš Nikola Milutinov kaže da je zadovoljan kako je Srbija odigrala na startu Mundobasketa.

Sve utakmice Mundobasketa pratite u direktnim prenosima uz SBB na kanalima Sport kluba. Srbija je sa 105:63 pobedila Kinu na startu grupe B, a sada je čekaju mečevi sa Portorikom i Južnim Sudanom. Te utakmice se igraju u razmaku od po dva dana i Portoriko je prvi naredni protivnik u ponedeljak od 14 časova. „Odigrali smo odlično na otvaranju Mundobasketa. Počeli smo kako smo želeli, sa odličnom odbranom i pravim ritmom u napadu, držali smo se toga 40 minuta i zato