Trener Crvene zvezde posle poraza od Voždovca: Da smo postizali golove ne bismo izgubili

Danas 26.08.2023  |  V. N.

Trener Crvene zvezde Barak Bahar rekao je posle utakmice 5. kola Superlige u kojoj je njegov tim izgubio od Voždovca (3:2), da su crveno-beli propustili da ostvare bolji rezultat jer nisu iskoristili svoje šanse.

Iako je Zvezda uputila prvi šut u okvir gola domaćih tek u 41. minutu, Bahar smatra da je njegov tim zaslužio pobedu. – Nekad se desi da konstantno napadate, ali da protivnik iskoristi promašaje. Mislim da je 3:0 bilo previše, ali da smo iskoristili šanse iz prvog poluvremena i sa starta drugog dela igre – pobedili bi. Moramo da naučimo iz ovog i da dobrom igrom u narednom periodu uzvratimo navijačima koji su i danas bili sjajni – rekao je Izraelac. Bahar je veoma