Zvezda pobedom uveličala rođendan "marakane" Crveno-beli strepeli, ali ipak slavili protiv Novog Pazara

Alo 02.09.2023

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Novi Pazar rezultatom 2:1 (1:0) u utakmici 6. kola Superlige

Strelci golova za Crvenu zvezdu bili su Aleksandar Dragović u 8. i Gelor Kanga u 80. minutu iz penala, dok je jedini gol za Novi Pazar postigao Saša Jovanović u 81. minutu. Od samog starta utakmice, crveno-beli su pokazali da će na terenu postojati samo jedan tim. Od početka su opsedali gol Novog Pazara. Prva šansa viđena je u 2. minutu, kada je posle greške golmana Novopazaraca, Kangva imao priliku. Šutirao je iz neposredne blizine gola, ali je Mirković bio na

Gotovo je: Real Madrid obezbedio važan potpis!