Petarda Ronalda, Manea i drugova, Slaven Bilić razbio najjači tim lige Saudijske Arabije

Sportske.net 02.09.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Al Nasra pobedili su u gostima Al Hazem rezultatom 5:1, dok je Al Ahli upisao prvi poraz ove sezone, od Al Fateha.

Al Nasr je nakon dva poraza na startu sezone, upisao treću vezanu pobedu. Garib je načeo mrežu u 33. minutu posle asistencije Ronalda, da bi u nadoknadi vremena Al Kaibari povisio na 0:2. Donedavni napadač Čukaričkog Badamosi na krako je vratio nadu domaćima golom u 48. minutu, a onda je opet na scenu stupio Ronaldo. Portugalac je u 57. minutu asistirao svom sunarodniku Otaviju da bi u 68. pogodio za 1:4. Konačnih 1:5 postavio je Sadio Mane u 78. minutu. Jedan od