Hrvatska bruji o ovome: Arbitar sa dva penala "iskreirao" preokret Dinama pa dobio pretnje

Telegraf 04.09.2023  |  Telegraf.rs

U nekima od njih pominje se i njegova porodica, a veliki broj je došao i od navijača Hajduka iz Splita, koji je u ovom kolu kiksnuo protiv Istre

Vrlo buran derbi u Prvoj HNL odigran je u nedelju na novoj "Opus Areni" u Osijeku gde je istoimeni domaćin poražen od Dinama sa 3:2. Vodili su domaći fudbaleri golovima Ramona Miereza i Domagoja Bukvića, Mahir Emreli je u 70. minutu vratio nadu gostima, a onda je finiš meča obeležio sudija Mario Zebec. Čini se opravdano, ali komentari su različiti. Najpre je u 83. minutu posle konsultacije sa VAR-om pokazao na belu tačku pošto je Darka Nejašmića lopta pogodila u