Čukarički pobedio Crvenu zvezdu u derbiju 7. kola Superlige, šampion prikazao lošu partiju na Banovom Brdu

Danas 17.09.2023  |  V. N.

Fudbaleri Čukaričkog napravili su veliko iznenađenje pošto su u utakmici 7. kola Superlige Srbije na svom stadionu pobedili Crvenu zvezdu sa 2:1 (1:0).

Domaći su do trijumfa stigli golovima Docića u 23. iz penala i Adetundžija u 75. minutu, dok je jedini pogodak za crveno-bele postigao Kraso iz jedanaesterca u 47. minutu. Ovo je drugi poraz ekipe iz Ljutice Bogdana u do sada odigranih sedam kola, pa se crveno-beli sada nalaze na drugom mestu na tabeli sa 15 bodova, bod manje od vodećeg TSC. Čukarički je na četvrtom mestu sa 12 bodova. Čukarički je do sva tri boda stigao najviše zahvaljujući Nigerijcu Sandeju