Favr spasao Lorijan u nadoknadi, Balogunov prvenac za Monako

Sport klub 17.09.2023  |  Autor: Sport Klub

Fudbaleri Lorijana i Monaka remizirali su u utakmici petog kola francuskog prvenstva - krajnji rezultat bio je 2:2(1:1) Lorijan je obradovao domaće navijače već u drugom minutu – pogodak je posle kontranapada postigao Ajegan Tosan posle dodavanja Ilaja Krupija.

Zapretio je Lorijan i u pet minuta kasnije kada je Krupi izbio sam, ali je Kon izgleteo i sprečio da domaćin duplira prednost. Domaćin je potom zaigrao dosta opreznije, a naleti Monaka materijalizovali su se u 17. minutu kada je Golovin zatresao mrežu. Bio je to drugi njegov gol u sezonu, a prethodnila mu je akcija u kojoj su učestvovali Takumi Minamino,Vanderson i Fofana, koji je Rusa uposlio u šensaestercu, a krilni fudbaler je posle impresivnog prijema lako