Zvezda izgubila od Mančester sitija u prvom meču Lige šampiona: Glazer od junaka do tragičara

Danas 20.09.2023  |  V. N.

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su u gostima od Mančester sitija rezultatom 3:1 (0:1) u prvoj utakmici u ovosezonskoj Ligi šampiona.

Domaći su do trijumfa stigli golovima Alvareza u 47. i 60. i Rodrija u 70. minut, dok je jedini pogodak za crveno-bele postigao Osman Bukari u 45. minutu. Centarlna figura utakmice bio je golma Zvezde Omri Glazer, koji je imao najveće zasluge za to što je na poluvremenu njegov tim imao prednost. Domaći su u tom delu utakmice uputili više od 20 udaraca ka golu, a Izraelac je čudesnim odbranama u nekoliko navrata sprečio napadače Sitija da postignu gol. Međutim,