Španac jedva čekao da pokaže na kreč: Čukarički protiv rivala i sudija u Budimpešti! Video

Kurir 21.09.2023

Fudbaleri Čukaričkog gostuju Ferencvarošu u utakmici 1. kola grupe F Lige Evrope.

Nakon prvog poluvremena rezultat je 2:1 za domaćina a utakmicu su obeležili sporni detalji. Španski sudija Giljermo Kuadra dva puta je pokazao na penal za Ferenvaroš. Oba puta gledao se VAR, prvi put kazneni udarac je poništen u 33. minutu. jer nije bilo kontakta u šesnaestercu domaćina. Međutim u 39. minut, novi penal za domaćina. Faul Ivanovića je postojao ali je delovalo da je bio van šesnaesterca. VAR je odlučio da je jedanesterac za Ferencvaroš. Čini se da je