LK - Srbi briljirali u Bratislavi, Dinamova "petarda"!

Sportske.net 21.09.2023  |  Sportske.net

Grupa A Slovan - Klaksvik 2:1 (0:0) Mučio se klub iz Bratislave u prvom poluvremenu, nisu uspevali da stignu lako do kaznenog prostora Farana, a onda na startu drugog poluvremena Klaksvik stiže do prednosti preko Pavlovića u 49. minutu utakmice.

U nastavku preokret. Vajs je uspeo da izjednači, da bi Čavrić doneo pobedu svom timu u 74. minutu utakmice. Srbi su, svakako, obeležili ovaj duel. Grupa B Makabi Tel Aviv - Breidablik 3:2 Zorija - Gent 1:1 Makabi je danas stigao vrlo brzo do velike prednosti. Mejkon u 11, Zahavi u 25. i Biton u 32. minutu utakmice su doveli domaćina u prednost od 3:0, ali su se gosti vratili u 44. minutu kada je Olsen uspeo da smanji rezultat. U nastavku isti igrač smanjuje na 3:2,