Parni valjak na mišiće prošao kroz Pančevo: Partizan u finišu slomio Železničar i sa +4 čeka Zvezdu i večiti derbi! Video

Kurir 22.09.2023
Parni valjak na mišiće prošao kroz Pančevo: Partizan u finišu slomio Železničar i sa +4 čeka Zvezdu i večiti derbi…

Fudbaleri Partizana savladali su Železničar u Pančevu u utakmici 8. kola Superlige Srbije rezultatom 2:1.

Partizan je poveo golom Saldanje u 27. minutu. Železničar je izjednačio sa penala preko Đorđevića u 31. minutu. Pobedonosni gol za Partizan postigao je Zahid u 82. minutu. To je bio njegov prvenac u crno-belom dresu. Partizan je trenutno na deobi prvog mesta sa 19 bodova isto koliko ima i TSC. U narednom kolu u sredu na programu je prvi večiti derbi u sezoni Partizan-Crvena zvezda. Železničar je na pretposlednjem mestu sa svega četiri boda. Drugo poluvreme: 90+5 -