Sasuolov šamar "staroj dami" Juventus primio četiri gola i ozbiljno se obrukao, Vlahović propustio priliku da uđe u istoriju

Alo 23.09.2023
Sasuolov šamar "staroj dami" Juventus primio četiri gola i ozbiljno se obrukao, Vlahović propustio priliku da uđe u…

Debakl ekipe iz Torina.

Fudbaleri Juventusa poraženi su na gostovanju Sasuolu u 5. kolu Serije a sa 4-2, a srpski reprezentativac Dušan Vlahović propustio je šansu da stane uz rame sa legendama kluba Alesandrom Del Pjerom i Davide Trezegeom koji su svojeremeno postizali po 6 golova u prvih pet kola Serije A. Domaćin je vodio na poluvremenu golovima Lorijentea u 12. i Berardija u 41. minutu, dok je jedini zatresao mrežu Sasuola Matijas Vina autogolom u 21. minutu. Jedini strelac u ekipi