Poraz za kraj priprema Partizan imao "plus 12", ali ostao bez pobede protiv Bajerna

Alo 24.09.2023

Košarkaši Partizana osvojili su četvrto mesto na Memorijalnom turniru "Pavlos Janakopulos", pošto su danas u Atini u meču za treće mesto poraženi od Bajerna rezultatom 99:95 (22:22, 24:29, 28:21, 25:23).

Najefikasniji u ekipi Partizana bio je Džejms Naneli sa 20 poena, dok je Frenk Kaminski dodao 15. U pobedničkom timu najbolji je bio Karsen Edvards sa 20 poena. Partizan je odlično otvorio utakmicu serijom 10:2, ali je prva četvrtina završena rezultatom 22:22. Crno-beli su u drugoj četvrtini imali i dvocifrenu prednost od 43:33, ali je prvo poluvreme završeno vođstvom Partizana 51:46. "Crno-beli" su u drugom poluvremenu imali vođstvo od 72:60, ali je Bajern serijom