Las Palmas posle dva poništena gola i crvenog kartona slavio, sjajni Ledezma sačuvao Kadiz

Sportske.net 24.09.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Las Palmasa pobedili su Granadu 1:0 kod kuće i tako konačno pobegli iz "crvene" zone.

Prilično grub fudbal igrao se u Las Palmasu ovog popodneva, čak četiri žuta kartona dodeljena su u prvom poluvremenu. Domaći tim ostao je sa desetorimo na terenu od 58. minuta, ali uspeli su da sačuvaju mrežu. Las Palmas je u petom minut meča čak postigao gol, ali je ubrzo poništen zbog ofsajda. Isto se desilo i u 22. minutu. Konačno do gola domaći tim stiže u drugom minutu nadoknade preko Kiriana za konačnih 1:0. Fudbaleri Betisa i Kadiza odigrali su 1:1 u šestom