Пријин тата лумповао до зоре са Цецом Ражнатовић! Друштво им правила ова црнка, незаборавни афтер, Недељко се похвалио фотком
Курир 29.09.2023

Недељко Пријовић, отац Александре Пријовић синоћ је уживао у београдској "Штарк арени" у првом у низу спектакла који је приредила његова ћерка, а након истог проводио се и на афтеру и то са Цецом Ражнатовић.
Недељко се на концерту проводио у друштву супруге Леле, с којом је пронашао срећу након развода од Борке, Александрине мајке. Пријин отац све време је бринуо и о унуку Александру, а након завршеног концерта са својом женом отишао је и на популарни афтер који је организован у арени. Недељко и Лела проводили су се ни мање, ни више него у Цецином друштву с којом су се и усликали заједно. Он је фотографију са Светланом и женом објавио на свом Инстаграм налогу.












